polecam

niedziela, 16 listopada 2014

Premiera e-książki

      
 Premiera ebooka w księgarniach internetowych od 16 listopada 2014 r.. 
                                         
                             Scenariusz na wspólne życie
                                               

           Zapraszam  do czytania tych wszystkich, których interesuje gatunek beletrystyki. To lekkie opowiadanie o pragnieniach, miłości i wyborach. W Darłowie, bo tu ma miejsce akcja splatają się losy przyjaciół z nowymi doświadczeniami. Nowe wrażenia, których doświadczają w tym uroczym miasteczku wywierają wpływ na przyszłe życie bohaterów.

           Książka jest do nabycia w księgarniach internetowych promujących ebooki, jak: Legimi,  Empik, Merlin, inbook, rynek-ksiazki, upolujebooka, ebooki.swiatczytnikow, eplaton, Gandalf, Virtualo, e-bookowo, polbook, koobe, muve, ebooks.prestigioplaza.com, libranova. 
Bezpośredni link do zakupu w Virtualo -tu przeczytasz bezpłatny fragment.

           Cena ebooka jest rozsądna, zachęcam więc do zakupu. Większa sprzedaż ebooków otwiera drzwi do wydania w przyszłości wersji książkowej. Proszę również o wystawianie oceny i komentarzy na stronie, ponieważ to również podnosi statystyki ebooka.  

           Przy okazji wspomnę o prawach autorskich i zakazie kopiowania ebooków. Każdy zakupiony legalnie ebook ma przypisany sprytnie identyfikator do konkretnej osoby, która go zakupi. I to stanowi o legalności i prawach nabytych dla jednej osoby. Bardzo łatwo zidentyfikować osobę, która będzie chciała rozpowszechniać ebooka bez zgody autora. 

          Zachęcam do zakupu i miłej lektury. 

Brak komentarzy: